Wiosna na warsztat! Zabawy kreatywne w CH Bielawy

Wiosenna aura motywuje do wyjścia z domu i zachęca do odkrywania nowych pasji. Dlatego pod koniec marca zapraszamy naszych klientów na kreatywne warsztaty, podczas których będzie można m.in. stworzyć dekorację w wiosennym klimacie lub nauczyć się rzeźbienia w drewnie!

W ramach zajęć 'Wiosna na warsztat!’, które odbędą się od 30 do 31 marca, na pasażu naszego centrum powstanie specjalna strefa, gdzie znajdziecie szeroki wybór bezpłatnych atrakcji oraz animacji dla rodzin z dziećmi. Przygotowaliśmy dla Was różnorodną tematykę zajęć dostosowaną do każdego wieku i płci, która zachwyci zarówno najmłodszych, jak i zainteresuje dorosłych.

Odbędą się m.in. warsztaty stolarskie, podczas których będzie można nauczyć się rzeźbienia w drewnie m.in. łódek, a także warsztaty plastyczne ze zdobienia figurek i malowania obrazków. Z kolei na warsztatach dekoratorskich rozbudzimy Waszą wyobraźnię – będziecie mogli stworzyć unikalne wiosenne dekoracje według własnego pomysłu, np. kartki okolicznościowe np. urodzinowe, fantazyjne doniczki na kwiaty, niepowtarzalne organizery na biurko czy pudełka na kredki.

To nie koniec! Będziecie mogli nie tylko poszerzyć swoje zdolności manualne i pobudzić kreatywność, ale także zaktywizować… mózg. Wszystko dzięki zaplanowanym zabawom i zagadkom rozwijającym logiczne myślenie, z którymi będą zmagać się mali i duzi.

W przygotowaniu i prowadzeniu zajęć na miejscu pomogą nam lokalne organizacje: Akademia Rozwoju, Kreator Uśmiechu, Fundacja GOtoruń, Fundacja Bust a Move, Fundacja Wolna Wisła oraz Centrum dla rodzin Akuku.