Praca

I. Poszukujemy osoby na stanowisko animatora, do prowadzenia zajęć z młodzieżą

Praca polegać będzie na pisaniu scenariuszy pod warsztaty, prowadzeniu zajęć z młodzieżą.

Doświadczenie:
Minimum rok doświadczenia w pracy z młodzieżą
Wszystkie informacje pod numerem: 510 910 574

II Poszukujemy lektorów języków obcych:
  • angielski
  • niemiecki
  • hiszpański

Oferujemy umowę zlecenie.
Informacje pod numerem  510 910 574
Zapraszamy do współpracy 🙂

Poszukiwani wolontariusze!

Oferujemy wymianę barterową. W zamian za pomoc przy organizacji eventów oraz przy pracy z dziećmi, oferujemy różnego rodzaju warsztaty, które kończą się certyfikatami.
Poszukujemy osób powyżej 16 roku życia.

Poszukiwany stażysta

chętny do odbycia płatnego stażu – zarejestrowany w Powiatowym Urzędzie Pracy

Podstawowe zadania:

  • pisanie oraz pomoc w realizowaniu projektów unijnych
  • prace porządkowe – ogólnie pojęta praca biurowa.
  • Kreatywność
  • budowanie dobrych relacji z ludźmi, nastawienie pro-klienckie, nienaganna kultura osobista
  • odpowiedzialność i rzetelność: sumienność i obowiązkowość w wykonywaniu zleconych zadań
  • obsługa oprogramowania: MS Office (Word: prawidłowe redagowanie pism urzędowych z zachowaniem formatowania, Excel: średnio zaawansowana znajomość formuł, oraz środowiska pracy)