Już 19.03(wtorek) o godzinie 18-19, 19-20, ruszamy z nowymi zajęciami!!!!!!
Zapraszamy do zapisów pod nr.510-910-574
BPU/ABT
Trening prowadzony przy energicznej muzyce, mający na celu wzmocnienie i ujędrnienie dolnych partii ciała ( brzuch, pośladki, uda). Składa się z rozgrzewki oraz treningu właściwego z użyciem stepów/ciężarków. Zajęcia zakończone są krótkim stretchingiem.
Pomagają wysmuklić ciało i przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej.
TBC
Zajęcia ogólnorozwojowe, poprawiające kondycję fizyczną, wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. Ćwiczenia wykonuje się z różnorakimi przyrządami: ciężarkami, stepami, taśmami gumowymi lub obciążnikami. Ze względu na swój charakter zajęcia nie wymagają wysokich umiejętności koordynacyjnych. Efektem ćwiczeń jest delikatne zarysowanie wszystkich mięśni, modelowanie całego ciała.
PŁASKI BRZUCH
Zajęcia przeznaczone dla osób, którym szczególnie zależy na wyrzeźbieniu mięśni brzucha i talii. Pierwsza część zajęć to prosty układ choreograficzny(rozgrzewka), druga część poświęcona jest specjalistycznemu treningowi ukierunkowanemu na wzmocnienie i ukształtowanie mięśni brzucha. Trening ułatwia zmniejszenie obwodu talii.
Zajęcia poprowadzi:
Kornelia Jeznach
Instruktor Rekreacji Ruchowej Fitness – nowoczesne formy gimnastyki.
Od najmłodszych lat jestem aktywna fizycznie, preferuję sporty wymagające wysokiej sprawności, kondycji i wytrzymałości fizycznej m.in. bieganie i kolarstwo, które trenuję w wolnym czasie dla przyjemności. Brałam udział w miejskich biegach na dystansie 5 i 10 km oraz w wyścigu kolarskim Velo Toruń 2016 na dystansie 66 km zajmując 8 miejsce w swojej klasyfikacji wiekowej. Z fitnessem jestem związana od ponad 15 lat.
Jestem osobą pełną energii i zaangażowania, optymistycznie patrząca na życie.
Chętnie pomagam oraz dzielę się swoim doświadczeniem z innymi.
Podczas treningu kładę nacisk na utrzymanie prawidłowej sylwetki, poprawność i efektywność wykonywanych ćwiczeń.
Prywatnie jestem szczęśliwa mamą 1,5- rocznej córeczki i wielbicielką zwierząt, a w szczególności kotów.