Zajęcia adaptacyjne dla dzieci

Zajęcia dla dzieci w grupie wiekowej 5-6 lat, pod stałą opieką doświadczonego pedagoga, wykonują prace plastyczne różnorodnymi technikami przy użyciu materiałów plastycznych(kredki, farby plakatowe i akwarelowe, klej, glina, papier kolorowy, plastelina, masa solna i inne), uczyć się piosenek, wykonywać różnorodne ćwiczenia umuzykalniające, grać na prostych instrumentach.
Zajęcia zawierają także elementy edukacyjne(nauczyciel, według programu dydaktycznego przygotowanego na cały rok szkolny zapozna dzieci z porami roku i zmianami zachodzącymi w przyrodzie, ważnymi świętami, kolorami, kształtami i prostymi figurami geometrycznymi, zawodami, środkami transportu, warzywami oraz owocami), czytanie literatury dziecięcej, gimnastykę i zabawy ruchowe z użyciem szarf, woreczków, piłek oraz rozwój motoryki małej i dużej.

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci

Zajęcia adaptacyjne do przedszkola.

Pierwsze dni w przedszkolu to czasem trudne chwile w życiu dziecka. Warto pokazać dzieciom jak wygląda wspólna zabawa i praca w grupie. Zapraszamy na zajęcia adaptacyjne przygotowujące do wejścia w świat przedszkolny dzieci w wieku 2- 4 lata.

Każda Środa godz 12-13.

koszt 18 zł za 60 min

Karnet miesięczny 60 zł

Zapraszamy 🙂

Obowiązują zapisy 510 910 574 ? oraz opłata na co najmniej 3 dni przed rozpoczęciem zajęć gotówką w siedzibie lub przelewem na konto mBank S.A. 49 1140 2004 0000 3302 2775 534 85