„Moja przyszła kariera”

Szkolenie „Moja przyszła kariera” jest podzielone na trzy etapy:

  • moja pierwsza rozmowa kwalifikacyjna – nie od dziś wiadomo, że rozmowa o pracę wiąże się ze stresem, z którym inni radzą sobie lepiej inni gorzej. Dlatego warto przygotować się na nią już dziś – gdyż “pierwsze wrażenie jest najważniejsze”,
  • wystąpienia publiczne – na samą myśl pojawiają się dreszcze. Wielu z nas jest do nich  stworzonych, drudzy zaś unikają ich jak ognia. Dlaczego? Uważasz, że nie masz predyspozycji? A może po prostu wystarczy dać Ci szansę, żebyś sam zobaczył, że to nie jest takie straszne 🙂   W dzisiejszych czasach pewność siebie i brak barier wobec wyzwań – m.in. przemówień publicznych jest niezwykle istotne, mogące przyczynić się do wspinania po drabinie zawodowej w znacznie szybszym tempie,
  • negocjacje z przyszłym pracownikiem – dostałeś pracę, a to pierwszy krok do sukcesu. Najważniejsze byś dał z siebie wszystko – wtedy pracodawca to docenia. A co jeśli szef potraktuje Cię nieadekwatnie do wykonanej przez ciebie pracy? Wtedy umiejętność negocjacji jest nieoceniona – lecz jeśli chcesz o coś walczyć, musisz wiedzieć nie tylko jakich argumentów użyć, ale również w jaki sposób nimi dysponować. Oczywiście negocjacje z pracodawcą nie sprowadzają się tylko do wymiany zdań dotyczącej nieporozumień z wypłatą itp. ale również podczas ustalania warunków zatrudnienia, płacy warto w umiejętny sposób wyrazić swoje zdanie.

Szkolenie “Moja przyszła kariera” ma pomóc nie tylko tym, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy, ale również osobom, którzy chcą zmienić swoje miejsce pracy – chcą się przekwalifikować.

„Moja przyszła kariera” to jednodniowe szkolenie, które oparte będzie w szczególności na praktyce m.in. scenki sytuacyjne, rozmowy. Prowadzić będzie je Pani Anna Kruszyk – prezes fundacji Akademia Rozwoju, która posiada  ponad 14- letnie doświadczenie na stanowisku Menagera/Dyrektora – rekrutacje , szkolenie.

Limit miejsc – 6 osób.

Koszt – 150 zł (w cenie wszelkie potrzebne przybory oraz certyfikat)

Biorąc pod uwagę pandemię, zajęcia odbywają się na miejscu bądź zdalnie.

Zapraszamy, zapisy pod nr 507 030 840, 510 910 574  🙂