Gra

 

Interaktywna gra terenowa przygotowana przez młodzież gminy Chełmża w ramach projektu „Gmina Chełmża, czyli tam i z powrotem” dofinansowanego przez program Równać Szanse.

 

Dnia 12 marca o godzinie 13 w świetlicy sołectwa Windak odbyła się inauguracja gry – podczas spotkania młodzież przedstawiła zasady gry i oficjalnie ją rozpoczęła.

Dla osób, które chciałyby dołączyć do gry terenowej, a nie mogły być obecne na spotkaniu poniżej udostępniamy zostaną wszystkie informacje niezbędne do rozpoczęcia gry.

Gra powstała w ramach projektu „Gmina Chełmża, czyli tam i z powrotem”, który został sfinansowany w ramach programu Równać Szanse.

Serdecznie zapraszamy do udziału w grze – z pośród osób, które ukończą grę wylosowanych zostanie 10 osób, które otrzymają nagrody!

PS. Powyższa mapka wskazuje tylko miejsce gdzie odbyło się spotkanie podczas którego oficjalnie rozpoczęliśmy grę (nie znajdziecie tam teraz skrzynki).

Przedstawiamy Państwu pierwszą zagadkę:

Zapraszamy do wpisania odpowiedzi na tej stronie – dzięki temu dołączą Państwo do naszej gry i dowiedzą się gdzie szukać kolejnej zagadki!